ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Výsledky školní ankety
Škola v obraze

Výsledky školní ankety

10.12.2019 17:12

 V posledním říjnovém týdnu proběhlo na naší škole diskuzní žákovské fórum pod názvem „ Co chybí žákům v Červené Vodě“. Ze školního fóra z myšlenek přítomných žáků vzešly návrhy a nápady na vylepšení školního a obecního zázemí.

V průzkumu „ Co chybí žákům v naší škole“  se na prvním místě umístily Výlety do zahraničí a na druhém místě se v návrzích žáků objevily Nápojové automaty  a Kantýna. V otázce „ Co chybí žákům v obci“ zvítězily návrhy v podobě Posilovny a Stánku na kebab.

Po vzoru žákovského fóra proběhla v měsíci listopad mezi žáky druhého stupně shodná anketa. Výsledky školní ankety se naprosto shodují a vystihují přání z žákovského diskuzního fóra. V následujícím školním fóru dostanou žáci zpětnou vazbu, co se za rok s jejich podněty stalo a jak byly řešeny.

foto    výsledky                                                             Mgr. Radim Válek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

                           

 

Novinky
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz