ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Osmáci na výletě
Škola v obraze

Osmáci na výletě

25.6.2022 15:43

Ve čtvrtek 16. 6. se vydala osmá třída na svůj dvojdenní výlet do Orlických hor. Autobus nás od školy převezl do Luisina Údolí, odkud jsme vyrazili pěšky na rozhlednu na Velké Deštné a pak dále na Masarykovu chatu na oběd. Po obědě jsme si dali už jen kratší procházku na Šerlišský Mlýn, kde nás čekal autobus, a ten nás odvezl na ubytování do Kempu Zákoutí v Deštném v Orlických horách. První den výletu jsme ještě zvládli okružní procházku po Deštném a opékání špekáčků, za které moc děkujeme tatínkovi Káji Jánešové.

Druhý den hned po snídani jsme naložili zavazadla do autobusu. My jsme však nenastoupili ale pěšky se vydali na fotbal golf – golf s fotbalovým míčem, který jsme si zahráli v menších skupinkách. Pak už jsme se autobusem přesunuli do nedalekého Neratova, kde nás čekal oběd a prohlídka kostela s pastorační asistentkou. A tím jsme náš vydařený výlet uzavřeli, protože nás čekala už jen cesta domů.

foto                                                                                                        Mgr. Pavla Osičková

Novinky
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz