ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Osmáci v Krkonoších
Škola v obraze

Osmáci v Krkonoších

20.6.2011 00:35

Krkonoše 

Naše cesta začala o půl sedmé ráno, kdy jsme vlakem odjížděli z Červené Vody. Kolem jedenácté hodiny jsme dojeli do Vrchlabí, kde jsme čekali na autobus, který nás odvezl do Špindlerova Mlýna. Zde jsme měli asi hodinku čas na jídlo a prohlídku města. S plnými břichy jsme se vydali vzhůru do kopce k Bradlerovým boudám, kde jsme byli ubytováni.

Po večeři někteří šli skákat ven na trampolínu, někteří zase radši dali přednost teplé sprše.

Druhý den nás probudil budíček o půl osmé, nasnídali jsme se a vydali jsme se na dlouhou cestu přes Petrovu a Špindlerovu boudu a také chvíli po polské straně, k naší nejvyšší hoře, ke Sněžce. Ze Sněžky jsme měli krásný výhled, jen nám tam byla docela zima. Po slezení jsme se hnedka vrhli na cestu zpátky přes Luční boudu, kolem povodí Bílého Labe až k naší boudě. Všichni jsme se moc těšili na večeři, měli jsme knedlo, vepřo, zelo. Po večeři jsme si dále užívali pobyt na chatě.

Ráno po snídani jsme už měli všichni sbaleno a vraceli se zpět do Špindlerova Mlýna, kde jsme čekali na autobus. Po dojetí do Vrchlabí se většina z nás vrhla do Penny si koupit něco na zub. Nakonec jsme se spokojeně usadili do vlaku, kde nás učitelé naši učitelé velice chválili.

Za náš výlet by jsme všichni chtěli poděkovat Mgr. Fojtíkovi a Ing. Drážnému. Všem se moc líbil a odvezli jsme si z něj krásné vzpomínky.

Markéta Hůlková, Zuzana Bártová, Michaela Filková

Obrázky

 

Novinky
1/11
2021

Školní fórum 2021

Co chybí žákům v Červené Vodě?

21/10
2021

Kam na střední školu?

karierové poradenství

Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz