Navigace: Novinky » Archiv » Druhé místo ve florbale
Škola v obraze

Druhé místo ve florbale

26.11.2018 19:38

Ve středu 21.11.2018 se v Jablonném nad Orlicí konalo okrskové kolo ve florbale starších žáků. Turnaje se celkem zúčastnilo pět týmů, které hrály systémem každý s každým v délce zápasu 2x10 minut hrubého času. V úvodním zápase turnaje jsme narazili na tým ze Žamberka, který jsme lehce porazili 4:1. Ve druhém utkání na nás čekal houževnatý soupeř z Králík. Po zbytečných a nevynucených chybách v obraně jsme po první půli prohrávali 3:1. Nicméně jsme zápas nevzdali a podařilo se nám zápas otočit v náš prospěch 3:4, v dramatické koncovce pár sekund před koncem jsme bohužel inkasovali na konečné skóre 4:4. V dalším utkání jsme poměřili síly s domácím celkem z Jablonného. Domácí mužstvo bylo na nás pečlivě připraveno a svoji důslednou hrou v obraně nás nepouštělo do žádných větších šancí. Utkání skončilo naší prohrou 7:2. V závěrečném zápase proti celku z druhé žamberecké základní školy jsme v případě výhry hráli o druhé místo v turnaji. V nelehkém zápase jsme zvítězili 3:1 a mohli se tak radovat z konečného druhého místa v turnaji. Na prvním místě se umístil domácí a jediný neporažený celek  z Jablonného, který tímto postoupil do okresního kola ve florbale starších žáků. Naším nejlepším střelcem se stal Roman Žejdlík a dobrý výkon podal brankař Tomáš Tejkl.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.                                                   Mgr. Radim Válek